O dilerstwie

Firma Auto Keller Sp. z o.o., należąca do Grupy Keller, czerpie z doświadczenia właścicieli, którzy działają na rynku usług motoryzacyjnych od 1975 roku, specjalizując się w naprawach samochodów Renault i Dacia. Firma od 1991 r. została autoryzowanym przedstawicielem handlowym koncernu Renault w dziedzinie sprzedaży samochodów osobowych i dostawczych.

Wieloletnia działalność na rynku jest gwarancją rzetelności i pewności w starannym wykonaniu zadań, a profesjonalna i kompleksowa obsługa dla pełnej satysfakcji Klientów jest dla nas najwyższym priorytetem. Nasze działania realizujemy w myśl zasady:

“Pasja rodzi profesjonalizm, profesjonalizm daje jakość, a jakość to luksus”. Naszą troskę o Klienta potwierdzają bardzo liczne opinie Klientów, m. in. w Google. Jesteśmy pod tym względem liderem w Gliwicach i rejonie.

Poza sprzedażą nowych samochodów w ramach naszej działalności prowadzimy również: autoryzowany Serwis marki Renault i Dacia, serwis blacharsko – lakierniczy, stację kontroli pojazdów, a także komis samochodów używanych, w ramach którego oferujemy atrakcyjny wykup samochodu podczas zakupu nowego auta. Swoim klientom oferujemy również usługę rejestracji samochodu w stosownym urzędzie, a nasz dział ubezpieczeń przygotowuje dla każdego klienta atrakcyjne oferty polis ubezpieczeniowych. 

Zapraszamy do kontaktu.
 

29250124_1743269429068612_7617654062241654995_n.jpg